Kouknout na ženy

Vstupte
Vstupte

Kouknout na muže

  Zpět

3 kroky k úspěšnému seznámení

V tomto článku popisujeme 3 základní kroky, které uživateli zaručí, že o jeho profil a jeho osobu bude na našem webu zvýšený zájem. Prosím, pečlivě si jednotlivé kroky prostudujte a držte se jich. Děkujeme!  

1. krok: OSOBNÍ PROFIL

Vyplňte si Váš profil co nejpodrobněji. Ptáte se, kde je Váš profil? Najdete ho na horní liště v záložce „Můj profil“ v sekci pro přihlášené členy.   

Tipy
:
  • Nebojte se Váš profil vyplnit třeba i lehce s nadhledem. Takové profily bodují u ostatních uživatelů.
  • Čím více textu do osobního profilu napíšete, tím máte větší šanci zaujmout.
  • Nevkládejte nikam do profilu Váš email, není to bezpečné a mohli byste se stát obětí spamerů a nevyžádaných emailů.

2. krok: FOTOGRAFIE

Ke svému osobnímu profilu si nezapomeňte nahrát svoji profilovou fotku. Pokud se Vám podaří vybrat fotku, která se ostatním bude líbit, značně se tím zvýší Vaše šance na seznámení. Je prokázáno, že ve srovnání s profily bez fotek jsou profily s fotkami mnohonásobně navštěvovanější. Jak ženy, tak muži se při oslovování protějšků totiž orientují v první řadě podle fotek.  

Do sekce fotogalerie můžete nahrát spoustu dalších fotek, které ostatním uživatelům řeknou mnohé o tom, co děláte a co máte rádi. Nebojte se vložit fotky z Vašeho soukromého života.  Rádi trávíte např. čas se svým pejskem? Vložte Vaši fotku s pejskem – i takto se toho o Vás Váš potencionální partner mnohé dozví.     
 

Tipy:
  • Na Vašich fotkách by neměl chybět úsměv a přímý pohled do očí.
  • Nebojte se Vaši profilovou fotku po nějaké době změnit; každá změna může přilákat pozornost úplně nových uživatelů. 

3. krok: AKTIVNÍ KOMUNIKACE 

Využijte naši interní poštu, abyste oslovili toho, kdo Vás zaujal. Nebojte se komunikaci zahájit jako první, k ničemu Vás to nezavazuje. Je jen na Vás, jestli se rozhodnete s osloveným pokračovat v další komunikaci a třeba se potkat na společné kávě.

Tipy

  • Zkuste být v navazování komunikace originální. Oslovení typu „Ahoj, jak se máš?“ má menší šance na odpověď nežli, když se Vaší první zprávou zeptáte například na něco, co o sobě uživatel uvedl ve svém osobním profilu.
  • Pokud Vám uživatel neodpovídá, nebojte se mu třeba připomenout ještě jednou další zprávou. Může to být totiž třeba jen tím, že mu něco skočilo do toho, když zrovna psal odpověď na Vaši zprávu.


"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins