Moderní seznamka pro věřící

KatolickaSeznamka.cz je seznamkou určenou pro věřící křesťany v České republice. Neslibujeme Vám zázraky, jen se jim naším webem snažíme napomáhat. Registrace na této seznamce je zdarma. Nemáte tak vůbec co ztratit. Naopak, můžete pouze získat. Třeba dobrého kamaráda či kamarádku. Nebo (a v to pevně doufáme a věříme) zde můžete najít partnera na celý život. Pokud nenajdete zajímavý protějšek mezi již zaregistrovanými členy, nezoufejte, budeme Vás informovat vždy, když se někdo nový z Vašeho města zaregistruje nebo když o Vás někdo projeví zájem. 

Pojďme do toho společně!

Tento portál jsme vyvíjeli několik let. Snažili jsme se o moderní jednoduchý design a příjemnou uživatelskou funkčnost. A po těch letech teď jdeme s tímto výsledkem za Vámi. Ano, je docela dobře možné, že zpočátku budeme muset odlaďovat ještě některé chyby a nedokonalosti (je to pořád jen software! a každý děláme chyby). 

Pevně však doufáme, že se Vám tu bude líbit a že nám třeba pomůžete s "vyladěním" této seznamky tak, aby se brzy mohla stát spolehlivou platformou, díky níž by osamělí věřící lidé pocítili zázrak a štěstí pramenící ze šťastného soužití dvou lidí.

 

"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins